Schronisko młodzieżowe PTSM

Całoroczne Schronisko Młodzieżowe PTSM
usytuowane w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego
20 km od Rynku Głównego w Krakowie

Dojazd z Nowego Kleparza "Busami" co 10, 20 minut do Skały - czas dojazdu 30 minut.

Zapraszamy również do filii naszego
schroniska w Łazach

KONTAKT: www.schroniskolazy.pl

TELEFON: 12 3895208

Nagrody i wyróżnienia:

• srebrne wyróżnienie w 49 Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych w 2009 roku.

• I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych PTSM w roku szkolnym 2007/2008

• brązowe wyróżnienie w 46 Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych. "Wyróżnienie to jest potwierdzeniem bardzo dobrych wyników i wysokiego poziomu Szkolnego Schroniska Młodzieżowego oraz wysokiej jakości pracy zatrudnionej kadry"

Schronisko całoroczne kat. II

Schronisko oferuje:

• pokoje 3, 4, 5 i 7 osobowe z umywalką w nowoczesnym budynku, na pierwszym piętrze z balkonami
  • wspólne natryski i WC
  • świetlica z telewizorem i prasą
  • kuchnia do dyspozycji turystów
  • boisko sportowe
  • możliwość skorzystania z grilla oraz posiłków zbiorowych przygotowanych przez ajenta stołówki
  • bezpłatny strzeżony parking
  • piesze wędrówki szlakami turystycznymi do Ojcowa, Pieskowej Skały, Grodziska - szlak turystyczny do Ojcowa przebiega przy schronisku, zejście nim do Ojcowa zajmuje 15 min.
  • bliskość Krakowa – odległość z naszego Schroniska do Rynku Głównego w Krakowie – 25 km
  • możliwość skorzystania z usług przewodnickich i usług lokalnych biur turystycznych

CENNIK SCHRONISKA (link do dokumentu)

pokój 3 osobowy