Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

VI Powiatowy Konkurs Anglo i Niemieckojęzyczny

Email Drukuj PDF

W piątek 16 listopada 2018r. w Giebułtowie odbył się VI Powiatowy Konkurs Anglo i Niemieckojęzyczny. Naszą szkołę reprezentowała grupa sześcioosobowa pod opieką p. Ałły Wójcik.  Szkoły zostały podzielone na drużyny, następnie odbył się quiz z wiedzy o krajach Ameryk i Niemiec. Uczniowie pokazywali plakaty na temat: "Czemu wato odwiedzić Amerykę i Niemcy" oraz prezentacje o znanej osobie. Po zakończeniu zawodów odbyły się warsztaty, gdzie uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się więcej o krajach niemieckich i angielskich od wolontariuszy z różnych krajów. Wicestarosta Powiatu Krakowskiego oraz Dyrektor szkoły Paweł Sikora wręczyli dyplomy i nagrody. Nasza szkoła została wyróżniona za piosenkę Elvisa Presleya " Dont't be cruel" wykonaną przez uczniów klas 1 i 2.

Zdjęcia: