XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: 23 tys. 205 zł 88 gr

23 tys. 205 zł 88 gr
w XXII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30 wolontariuszy z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale kwestowało na tegorocznej WOŚP. Zbiórki odbywały się w Skale oraz w miejscowościach Minoga, Sułoszowa, Zadroże, Wielmoża, Imbramowice, Iwanowice, Ojców, Grodzisko, Szczodrkowice, Smardzowice, Przeginia. Dodatkowo, wieczorem w hali sportowej podczas imprez towarzyszących trwała kwesta przy pysznej strażackiej grochówce, przygotowanej przez OSP Barbarka oraz licytacja gadżetów WOŚP i przedmiotów przeznaczonych na licytację. Akcję wspomogły także kwoty uzbierane przez Szkoły Podstawowe w Skale i Szczodrkowicach oraz w Gimnazjum w Skale.

Pośród wolontariuszy największe kwoty uzbierali:

Weronika Regulska z Ia : 1155 zł 76 gr - Przeginia

Piotr Jach z IIIa:  1085 zł 76 gr  - Skała

Paulina Kwiatkowska z Ia: 954,79 zł – Przeginia

Sztab 1201 Centrum Kultury Sportu i Rekreacji gorąco dziękuje w imieniu WOŚP oraz dzieci i seniorów, którzy będą korzystać z zakupionego sprzętu medycznego, wszystkim wolontariuszom i darczyńcom.