XII Sesja Informatyczna

29 maja odbyła się XII Sesja Informatyczna w Giebułtowie. Patronat nad sesją jak co roku objął Starosta Powiatu Krakowskiego. W tym roku tematem sesji była: Sylwetka wyróżniającego się nauczyciela szkoły, wychowawcy i przyjaciela młodzieży.

Zadanie polegało na stworzeniu prezentacji, filmu, animacji itp., w której będą zawarte informacje o wyróżniającym się nauczycielu szkoły, będącym również wychowawcą i przyjacielem młodzieży. Czas prezentacji max. 10 min. Ocenie miały podlegać walory merytoryczne, artystyczne i techniczne prezentacji.

W tegorocznej edycji udział wzięły wszystkie szkoły powiatowe:

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Giebułtowie
Zespół Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w SkaleZespół Szkół Ogólnokształcących w Skawinie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach
Liceum Ogólnokształcące w Krzeszowicach

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewczyn z klasy mundurowej (1b) w składzie: Katarzyna Gil, Monika Madej i Karolina Motyl.