Pożegnanie klas maturalnych

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych,
nigdy ich nie osiągnie"

W piątek 27 kwietnia 2012r. odbyło się pożegnanie klas maturalnych liceum i technikum. W tym roku najlepszą absolwentka okazała się Katarzyna Bosak, która uzyskała średnią ocen ze wszystkich lat nauki 5,06. Otrzymała ona nagrodę i list gratulacyjny Starosty Krakowskiego dla najlepszej absolwentki.

Przez cały czas 3 lat a technikum 4 lat szkoły uczniowie chętnie brali udział w szkolnych zawodach w sudoku, warcabach i szachach organizowanych przez prof. D.Zadorę. Z tej okazji zostały wręczone dyplomy dla najlepszych. Mateusz Kiszka z klasy 4c otrzymał dyplom Super Mistrza w Sudoku.

Pożegnanie absolwentów to czas podsumowań i refleksji, który zawsze dostarcza wielu wzruszeń - zarówno tym, którzy opuszczają mury naszej szkoły (szczególnie podczas uroczystej przysięgi składanej przy Sztandarze Szkoły), ich rodzicom, którzy przez trzy/cztery lata aktywnie włączali się w życie naszej placówki oświatowej, jak i wychowawcom, którzy wręczyli wszystkim świadectwa ukończenia szkoły średniej, nauczycielom i młodszym uczniom.