Dzisiaj, tj. 22 czerwca 2011r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.Po mszy o 8 00, uroczystości odbywały sie na auli szkolnej. Pani Dyrektor szkoły podziękowała przedstawicielom służb mundurowych Jednostki Wojskowej w Rząsce, Policji Miejskiej oraz Straży Pożarnej za współpracę. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem dla najlepszych uczniów szkoły. Wręczono również dyplomy dla uczniów, którzy wygrali Mistrzostwa Szkoły w Warcabach oraz Sudoku.

Po 35 latach pracy na emeryturę przechodzi dziś p. prof. Mila Morawska, wieloletnia nauczycielka języka rosyjskiego.

Po części oficjalnej przypomnieliśmy sobie wydarzenia z tego roku dzięki przygotowanej prezentacji.

Również klasa mundurowa, która brała udział w tygodniowym obozie przetrwania pokazała nam zdjęcia z tej wycieczki.