Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Email Drukuj PDF

11 stycznia br. WOŚP zagrała po raz jedenasty w Skale. Jak co roku uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do tej akcji. 30 wolontariuszy, w tym 25 z naszej szkoły wyruszyło wczesnym rankiem na ulice miasta, wszystkich miejscowości gminy oraz poza jej teren do: Zadroża, Sułoszowej, Iwanowic.
Rozdawali serduszka, a w zamian otrzymywali pieniądze. Największe nominały w puszkach to 100 zł, a najlepsi tym razem okazali się Maciej Kluz i Piotr Opalski, którzy wyczuli hojność mieszkańców Sułoszowej. 

 

W tym roku Orkiestra zbierała pieniądze na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. W sumie zebrano 14.087 złotych. 

 

Uczniowie naszej szkoły, którzy kwestowali na rzecz WOŚP:
Jakub Piotrowski IIIa, Paulina Wieczorek IIIc, Kamil Czop IIc, Justyna Jakubek IIIc, Karolina Madejska Ia, Ewelina Morawska Ia, Maciej Kluz IIIa, Szymon Rech IIIb, Paweł Guzik Ic, Piotr Opalski IIIa, Rafał Biliński II, Mariola Bednarska Ia, Katarzyna Sojka Ia, Przemek Tarnówka IIIc, Dorota Warykiewicz Ib, Sławomir Tarnówka Ic, Marcin Pabisek IIb, Małgorzata Olesińska Ia, Patrycja Pęgiel IIb, Damian Rosa IIc, Marcin Mosur IIa, Paulina Cyganek IIIb, Rafał Domagalsk Ic, Klaudia Hulist IIIC, Karolina Trębacz Ib.

 

 

informacja z www.skala.pl