Międzynarodowe spotkanie w ramach projektu Erasmus+ VEA

Międzynarodowe spotkanie nauczycieli i uczniów w ramach projektu Erasmus+ VISIONARY EUROPEAN AGORA- SZKOŁA EUROPEJSKA: Polska, Włochy, Bułgaria: 22.05-28.05.2022.

Podczas tygodniowej wizyty wspólnie pracujemy nad projektem, skupiając się na promowaniu  przedmiotów ścisłych STEAM (m.in druk 3D) oraz zastanawiamy się jak ma wyglądać Szkoła Przyszłości. Do wszystkich zadań włącza się młodzież z naszej szkoły, która ma świetną okazję do trenowania swoich umiejętności językowych. W pierwszym dniu goście zapoznali się z systemem edukacyjnym w Polsce, uczestniczyli w lekcjach informatyki, chemii i języka angielskiego.

W drugim dniu uczniowie i nauczyciele pokazali gościom Kraków i opowiadali o jego najważniejszych zabytkach.