Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

INTERNAT

Drukuj PDF

Od września 2013r. w naszej szkole zaczął funkcjonować INTERNAT. Mieści się on w budynku Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale.

Placówka nasza stwarza przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwijania własnej osobowości i zainteresowań. Staramy się kształtować umiejętności i przekazywać niezbędną wiedzę do funkcjonowania w zmieniającej się rzeczywistości. Całodobową opiekę nad młodzieżą pełnią wykwalifikowani nauczyciele-wychowawcy, którzy służą wychowankom swoją pomocą i radą w wielu sprawach, zarówno dydaktycznych, wychowawczych, jak również osobistych. Uczniowie mieszkający w internacie mogą w każdej chwili zwrócić się do wychowawcy pełniącego opiekę.

Uczniowie mieszkający w internacie mają pełne, całodniowe i smaczne wyżywienie, przygotowywane w stołówce szkolnej znajdującej się na parterze budynku. Ponadto dla potrzeb wychowanków, na pierwszym piętrze znajduje się pomieszczenie kuchenne, gdzie mogą sobie sami zrobić dodatkowe posiłki, zagotować wodę i zrobić ciepłą herbatę.

Kierownik Internatu:

Anna Kuderko

kontakt:

tel:12 389 03 10

tel. kom: 513 751 438

adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

UWAGA - NOWY NUMER KONTA

Dane do przelewu do wpłaty za wyżywienie:

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale

konto: 69 1560 0013 2281 8130 7000 0037

tytułem: wpłata za wyżywienie ucznia ........ za miesiąc ........................

 

Internat plakat

Do pobrania :

podanie - 

oświadczenie -

regulamin Internatu i stołówki -