X edycja Konkursu Logistycznego

Ogłoszono wyniki pierwszego etapu X edycji Konkursu Logistycznego Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Od kilku już lat nasi młodzi logistycy licznie biorą udział w tym popularnym ogólnopolskim konkursie. Ze względu na trwający stan epidemii oraz w trosce o zdrowie wszystkich uczestników konkurs odbywa się zdalnie. Rywalizacja podzielona jest na dwa etapy. W obu uczniowie rozwiązują test online za pośrednictwem platformy edukacyjnej Moodle. W pierwszej części uczestniczyło 668 uczniów z całej Polski.

W tym roku do finału zakwalifikowało się 10 logistyków z klasy 4 TL. Cieszymy się, że nasi uczniowie mają możliwość chociaż w tej formie współzawodniczyć z młodzieżą z innych szkół z całej Polski.

Liczymy, że sprzęt nas nie zawiedzie, a naszym uczniom życzymy sukcesu!