Projekt "Paszport do Europy" - spotkanie świąteczne

Spotkanie świąteczne uczniów i nauczycieli naszej szkoły z uczniami ze szkół w Hiszpanii oraz Grecji - pełne magii, kolędowania w różnych językach, kolorowych prezentów, przepięknych życzeń. Po kilku tygodniach przygotowań udało się przeprowadzić video konferencję z 4 szkołami, podczas której młodzież opowiadała o swoim życiu w cieniu pandemii, o tym jak zmieniła się ich codzienność i jak uczą się zdalnie. Następnie wszystkie szkoły prezentowały zwyczaje świąteczne każdego kraju – uczniowie ZSIPO przygotowali kilka prezentacji, stworzyli własną grę kahoot, własnoręcznie wykonali upominki oraz kartki świąteczne.
Drodzy uczniowie z klas 3Tl, 3 A oraz 3 B dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz kreatywność. Merry Christmas!