Jesienią do Izraela. Otrzymaliśmy 36 239 zł dofinansowania!!!

Jesienią do Izraela – nasz projekt 2 w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Otrzymaliśmy 36 239 zł dofinansowania!!!

W nadchodzącym roku szkolnym 2017/18 w naszej szkole będzie realizowane Zadanie Publiczne MEN pt. Międzynarodowa wymiana młodzieży jako projekt Ciekawi historii-otwarci na przyszłość. Wezmą w nim udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wchodzących w skład Zespołu Szkól i Placówek Oświatowych w Skale tj.liceum ogólnokształcącego i technikum oraz uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły z Shaar haNegev w Izraelu.

Celem projektu jest wzmacnianie dialogu i budowanie postaw otwartości i wzajemnego zrozumienia wśród młodych ludzi z różnych kręgów kulturowych oraz promowanie pozytywnego wizerunku naszego kraju jako miejsca o bogatej historii i tradycji.

Rekrutacja rozpocznie się od 4 września 2017 r. Tylko 15 miejsc !!!

Wszelkie pytania dotyczące projektu można kierować już teraz do koordynatorki  p. Bogumiły Niegolewskiej poprzez dziennik LIBRUS.