Gala Talent Powiatu 2016

10 czerwca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach odbyła się uroczysta Gala Talent Powiatu 2016, którą oficjalnie rozpoczął starosta krakowski Józef Krzyworzeka oraz przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Nabagło. To już III edycja programu stypendialnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych należących do Powiatu Krakowskiego. Do Stypendium Przewodniczącego Rady Powiatu w tym roku złożono aż 41 wniosków, w tym 18 indywidualnych i 6 drużynowych. O tytuł Talent Powiatu ubiegali się uczniowie, którzy w roku szkolnym 2015/2016 uzyskali wybitne osiągnięcia w kilku dziedzinach: matematyczno-informacyjno-przyrodniczej, humanistycznej, sportowej, artystycznej i przedmiotów zawodowych.

Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów:

- Michał Mistera (uczeń klasy 3b), który otrzymał wyróżnienie w pierwszej kategorii.

- Patrycja Piekaj (uczennica klasy 2b) humanistka, która – jak wszyscy w tej kategorii została nagrodzona wyróżnieniem.

- Szymon Tracz (uczeń klasy 2b) - Talent w dziedzinie sportowej!!!.

Wszystkim typowanym, nominowanym i nagrodzonym gratulujemy i życzymy rozwijania swoich pasji i umiejętności.