Zakończenie roku klas maturalnych

W piątek 29 kwietnia 2011r.  odbyło się pożegnanie klas maturalnych liceum i technikum.
Obecni na uroczystości przedstawiciele władz powiatowych,wręczyli nagrody i listy gratulacyjne Starosty Krakowskiego dla najlepszej absolwentki: Anety Głowackiej, która uzyskała średnią ocen ze wszystkich lat nauki 5,06.

Pożegnanie absolwentów to czas podsumowań i refleksji, który zawsze dostarcza wielu wzruszeń - zarówno tym, którzy opuszczają mury naszej szkoły (szczególnie podczas uroczystej przysięgi składanej przy Sztandarze Szkoły), ich rodzicom, którzy przez trzy lata aktywnie włączali się w życie naszej placówki oświatowej, jak i wychowawcom, którzy wręczyli wszystkim świadectwa ukończenia szkoły średniej, nauczycielom i młodszym uczniom.