Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

12 lutego w Krzeszowicach odbył się „Turniej Piłki Siatkowej Chłopców” w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego.

Nasza szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Sebastian Uznański kl.2c(kapitan), Mateusz Gądek kl.2c, Konrad Drozdzowski kl.3, Rafał Biliński kl.3, Marcin Mosur kl. 3, Piotr Głowacki kl.3, Arkadiusz Poradowski kl.2c, Michał Bryła kl.3c, Przemysław Baranik kl.3c, Tomasz Baranek kl.1, Dominik Łuszcz kl.1.

Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Krakowskiego. Po mało szczęśliwym losowaniu trafiliśmy do mocnej drużyny, w której grały 4 zespoły. Walka była zacięta od pierwszych minut gry i po rozegraniu 3 meczy drużyna trafiła do półfinału. Po kolejnych, niezwykle emocjonujących, meczach reprezentanci ZSiPO zajęli 3 miejsce na podium po drużynie z Piekar i ZS w Krzeszowicach.

Gratulujemy i dziękujemy zawodnikom za umiejętności, które zaprezentowali oraz sportowe zachowanie w duchu idei fair-play.

Turniej Piłki Siatkowej Turniej Piłki Siatkowej