Wycieczka do Brzeska klasy 2B

Dnia 8-9.12.2016 klasa 2B wraz z wychowawczynią panią Barbarą Bratek oraz księdzem Markiem Bladym wybrała się na dwudniową wycieczkę z okazji Mikołajek do Brzeska. Podczas tego wyjazdu doskonaliliśmy swoje matematyczne jak i taneczne umiejętności. Dużo czasu poświęciliśmy na intensywną naukę tańca pod okiem sympatycznego instruktora Pana Andrzeja Urbana. Dzięki zajęciom tanecznym nauczyliśmy się kroków discofoksa oraz walca, które z pewnością wykorzystamy na półmetku i studniówce. Ciekawą rzeczą było to, że uczniowie sami zajęli się przygotowaniem posiłków takich jak śniadanie, obiad i kolacja. Wyjazd ten zintegrował nasza klasę poprzez wspólną naukę tańca, dzięki której mogliśmy bardziej otworzyć się przed sobą oraz jeszcze lepiej się poznać.

Spędziliśmy wspaniałe dwa dni w miłej, sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Wyjazd ten będziemy mile wspominać i mamy nadzieje, że jeszcze wybierzemy się na wspólną wycieczkę.

uczniowie klasy 2b