Poloneza czas zacząć! ... Studniówka '2016

Poloneza czas zacząć. - Podkomorzy rusza
I z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza,
I wąsa podkręcając, podał rękę Zosi,
I skłoniwszy się grzecznie, w pierwszą parę prosi.
Za Podkomorzym szereg w pary się gromadzi...

Bal studniówkowy odbył się 16 stycznia 2016r. w restauracji Gościniec Czarny Las w Wolbromiu. Studniówka to bal wpisany w kalendarz każdego ucznia szkoły średniej. Pozostaje w pamięci młodego człowieka na długie lata, jako jedno z wielu przyjemnych i pięknych przeżyć związanych ze szkołą. Nic dziwnego, że tegoroczni maturzyści, uczniowie klas 3a i 3b Liceum Ogólnokształcącego i 4c Technikum oraz ich wychowawcy – p. Paweł Tomczyk, p. Urszula Szpik-Pasek i p. Joanna Rogozik tak intensywnie przygotowywali się do tego balu, by był niepowtarzalny i piękny! Pan dyrektor Karol Papisz przywitał wszystkich przybyłych gości oraz tegorocznych maturzystów z liceum i technikum. Następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną, po czym jak to na studniówkę przystało padły słowa:"Poloneza Czas Zacząć". Bawiliśmy się wybornie aż do brzasku.Ten wspaniały bal na długo pozostanie w naszej pamięci.